Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


17.05.2012

Już w niedzielę 27 maja zapraszamy wszystkie rodziny krakowskie do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do wieczora, a każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie – zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi. W programie przewidziane są m.in. konkursy i zabawy rodzinne z nagrodami, występy artystyczne, warsztaty plastyczne, rozgrywki sportowe, zabawy cyrkowe, żeglowanie po Wiśle, pokaz psich umiejętności oraz bicie rekordu Guinessa w budowaniu wieży z naleśników. – Celem wydarzenia jest fantastyczna zabawa familijna, integracja ponadpokoleniowa, wspólne spędzenie wolnego czasu, zdrowa rywalizacja sportowa, w którą zaangażowana jest cała rodzina – mówi pomysłodawczyni imprezy Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej

Święto Rodziny Krakowskiej odbywa się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę – Kraków stawia na rodzinę!”, do której Gmina Miejska Kraków przystąpiła już po raz trzeci. Celem kampanii jest promowanie wartości rodzinnych, zdrowego stylu życia oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny jako wielopokoleniowej instytucji, w której każdy, także najmłodszy jej członek, zajmuje ważne miejsce.
Przez cały dzień uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z otwartego punktu konsultacyjnego prowadzonego przez  psychologów dziecięcych i rodzinnych, terapeutów uzależnień, prawników ze Stowarzyszenia Dobrej Nadziei.


Newsy

12.01.2021 Program profilaktyczno-terapeutyczny dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich


czytaj »