Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


Aktualności

Drodzy Seniorzy !

W miesiącu SIERPIEŃ nadal trwają wakacje przez co nasze Centrum Aktywności Seniora również będzie działać z pewnymi ograniczeniami :)

W tym miesiącu 25 sierpnia przewidziana jest całodniowa wycieczka na Baseny Mineralne Solec-Zdrój , jednakże szczegółowy plan wycieczki będzie podany w pierwszej połowie miesiąca. Osoby zdecydowane zachęcam do zapisania się na wycieczkę. Możliwość zapisu tylko i wyłącznie po uiszczeniu opłaty 50zł (w przypadku rezygnacji z wycieczki opłata ta nie będzie zwracana). W tej kwocie mieści się przejazd w obie strony, wejście na baseny oraz ubezpieczenie. Ilość miejsc ograniczona !

Spacery po Krakowie z oprowadzaniem również będą się zawsze rozpoczynać o godz. 09:00 przy Kościele Św. Wojciecha na Rynku Głównym koło Sukiennic :)

Nordic Walking również w tym miesiącu rozpoczynać się będzie zawsze o godz. 10:00 przy pomniku Wyspiańskiego przed wejściem do Muzeum Narodowego (naprzeciwko przystanku Cracowia)

-----------------------

W miesiącu LIPIEC są już wakacje przez co nasze Centrum Aktywności Seniora będzie działać z pewnymi ograniczeniami :) 

W tym miesiącu 19 lipca przewidziana jest integracyjna wycieczka do naszego krakowskiego Zoo, jednakże szczegóły będą podane w połowie miesiąca. Osoby chętne do uczestnictwa zachęcam do zapisania się na listę. Ilość miejsc ograniczona ! Spacery po Krakowie z oprowadzaniem będą się zawsze rozpoczynać o godz. 09:00 przy Kościele Św. Wojciecha na Rynku Głównym koło Sukiennic :) Nordic Walking również będzie miał stałe miejsce spotkań - rozpoczynać się będzie zawsze o godz. 10:00 przy pomniku Wyspiańskiego przed wejściem do Muzeum Narodowego (naprzeciwko przystanku Cracowia)

-----------------------

Szanowni Seniorzy !


W miesiącu CZERWIEC w naszym Centrum aktywności Seniora będzie się dużo działo :)

Dnia 01 czerwca 2017r. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie pt. "Profilaktyka zaburzeń słuchu" z możliwością bezpłatnego zbadania słuchu w sali fitness (I piętro, pok.12). Są jeszcze ostatnie wolne miejsca, zachęcam do zapisania się !

Dnia 21 czerwca 2017r. wybierzemy się odwiedzić dom Św. Jana Pawła II czyli Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 32 oraz muzeum. Naszym przewodnikiem będzie wykwalifikowana Pani Wanda - nasza Seniorka :) Zbiórka będzie o godz. 12:00 przed Sanktuarium. Osoby chętne do uczestnictwa zachęcam do zapisania się na listę. Ilość miejsc ograniczona !

Dnia 23 czerwca 2017r. planowana jest całodniowa wycieczka do Zakopanego i na baseny termalne. Koszt wycieczki to 50zł, w tym przejazd w obie strony wynajętym transportem, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego (Gmach Główny) wraz z przewodnikiem oraz wejście na baseny termalne. Przewidziany jest również czas wolny :) Więcej szczegółów będzie podana w połowie czerwca. Możliwość zapisania się na wycieczkę przy uiszczeniu opłaty. Polecam !!!!

Zajęcia ZDROWY TRYB ŻYCIA w czerwcu będą mieć swoją kontynuację i będą się odbywać we czwartki w godz. 11:00-13:00 :)

W czerwcu rozpoczyna się również cykl Spacerów po Krakowie, które będą odbywać się co drugi piątek w godz. 09:00 - 12:00. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już 02 czerwca 2017r. Miejsce zbiórki to kościół Św. Wojciecha o godz 9:00. Obowiązują zapisy :)

Co drugi piątek rozpoczynając od 09 czerwca 2017r. o godz. 10:00 będą również spacery z kijkami Nordic Walking. Trasa również będzie podana z początkiem przyszłego tygodnia. Również obowiązują zapisy :)
  

-----------------------


Drodzy Seniorzy!

Informujemy, że zmienił się numer telefonu kontaktowego naszego Centrum Aktywności Seniora.

Nowy numer telefonu to: 662 383 382

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.


Newsy

06.03.2017 ZAPRASZAMY DO BIURA PORAD OBYWATELSKICH W KRAKOWIE


czytaj »