Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


03.10.2017

Październik w Centrum Aktywności Seniora

Drodzy Seniorzy !

 

W miesiącu październik rozpoczynamy nowe zajęcia "Piosenka biesiadna", na którą serdecznie zapraszamy. Wspólne śpiewanie rozpoczynamy już 3 października o godz. 10:00 - zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek :)

 


Ze względu na sprawy organizacyjne wystawa "Dziedzictwo" jest przesunięta na 27 października 2017. Zbiórka będzie o godz.14:00 przed wejściem do Gmachu Głównego Muzeum Narodowego przy al. 3 Maja 1 (przy Błoniach)

 

Natomiast 6 października 2017 odbędzie się zwiedzanie Muzeum Narodowego - Pałac Biskupa Ciołka. Zbiórka jak zwykle przy Kościele Św. Wojciecha tylko, że wyjątkowo o godz 11:00.

 

Jak co miesiąc, dnia 13 października 2017 przewidziana jest wycieczka do Kopalni Soli i Tężni Solankowej w Wieliczce. Szczegóły będą podane ok. 9 października.

Opłata za wycieczkę wynosi 25zł/os. i obejmuje: przejazd w obie strony wynajętym transportem, bilet wstępu do Kopalni Soli na trasę turystyczną, bilet wstępu do Tężni Solankowej.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Policjantem "Bezpieczny Senior na drodze", które odbędą się 

18 października 2017 o godz. 11:00. Będą poruszane zagadnienia bardzo przydatne na co dzień. Warto spędzić ten czas przy herbatce i słodkim poczęstunku:)

Bardzo zależy nam na jak największej frekwencji z Państwa strony, liczymy na Państwa :)

 


Newsy

12.01.2021 Program profilaktyczno-terapeutyczny dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich


czytaj »