Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


20.11.2017

Grudzień w Centrum Aktywności Seniora

Na harmonogramie 11 grudnia zaznaczone jest Centrum Kongresowe ICE. Szczegółów jeszcze niestety nie znamy. Jednakże wiadomo, że odbędą się wówczas warsztaty, wykłady i Kongres w godz. 8:30-16:30.
Więcej informacji będzie można znaleźć na tablicy informacyjnej w Naszym Casie, jak tylko otrzymamy szczegóły z Urzędu Miasta :)

20 grudnia o godz. 11:00 wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie świąteczne, aby miło zakończyć wspólnie spędzony rok 2017 :)

W dniach 22, 27, 28 i 29 grudnia zajęć nie będzie, jednakże CAS będzie dla Państwa dostępny.

Rozpoczęły się już zapisy na język angielski i zajęcia komputerowe !
Jednakże uprzedzamy, że możliwa jest zmiana dnia i godzin zajęć w przyszłym roku. Okaże się to po 20 grudnia, gdy będzie już dostępny harmonogram na styczeń 2018.

Rozpoczęła się akcja "WYMIANA CIEPŁA" - Ciepłe szaliki, czapki, swetry, kurtki, buty i wszystko czego już nie potrzebujemy a ciepłe możemy oddać osobom potrzebującym. Nasz CAS się również angażuje, zatem jeśli Senior także chce pomóc - zostaw u Nas w CASie ofiarowane rzeczy, a My dostarczymy to zbiorczo do punktu :)


Newsy

12.01.2021 Program profilaktyczno-terapeutyczny dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich


czytaj »