Praca / Staż

Aktualne oferty pracy można znaleźć pod adresem: https://www.lento.pl/u/PxUML

CV prosimy przesyłać na adres: sdn.praca@gmail.com

STAŻ – Pracownik Administracyjno-Biurowy

Stowarzyszenie Dobrej Nadziei przyjmie młodą osobę na stanowisko administracyjno-biurowe w ramach stażu finansowanego przez urząd pracy.

Wymagania:

-status osoby bezrobotnej z GUP Kraków lub możliwość rejestracji

-wykształcenie średnie

-podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

-zaangażowanie i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

-wsparcie w bieżących pracach administracyjnych (np. kserowanie dokumentów, wysyłka listów czy dostarczanie dokumentacji do urzędów)

-zastępowanie osób przebywających na urlopie

-inne w zależności od wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

-staż z możliwością dalszego zatrudnienia

-przyjazną atmosferę

-smaczną kawę z ekspresu 🙂

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail: sdn.praca@gmail.com z tytułem „STAŻ – Pracownik Administracyjno-Biurowy”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.